O
j

Nasz zespół

Nasze psycholożki pracują w oparciu o założenia terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Metody pracy dostosowujemy do potrzeb Klienta. Korzystamy między innymi z technik poznawczo-behawioralnych, dialogu motywującego, logoterapii, nurtu humanistycznego i systemowego.

Jeśli chcesz umówić się na konsultację w gabinecie - zadzwoń tel. 508 243 579

Jeśli chcesz zarezerwować sesję online – przejdź tutaj.

Psycholog seksuolog Katarzyna Piwowar
Katarzyna Piwowar

PSYCHOLOG, SEKSUOLOG, PSYCHOTRAUMATOLOG, TERAPEUTA PAR

psychologiczna przystan psycholog
Katarzyna Długosz

psycholog dzieci i młodzieży

Anna Wójciuk

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA UZALEŻNIEŃ

Nikola Wrzoskiewicz

PSYCHOLOG, PSYCHOONKOLOG, psychoTERAPEUTA UZALEŻNIEŃ

Psycholog seksuolog Katarzyna Piwowar

Katarzyna Piwowar

PSYCHOLOG, PSYCHOTRAUMATOLOG, SEKSUOLOG, TERAPEUTA PAR
Godziny pracy:

Poniedziałek 14:00 - 20:00
Wtorek 14:00 - 20:00
Środa 14:00 - 20:00
Czwartek 14:00 - 20:00
Piątek 8:00 - 14:00

Katarzyna Piwowar - ZnanyLekarz.pl

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia kliniczna i zdrowia. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Seksuologia oraz Psychotraumatologia. Pracuję w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Ukończyłam również Studium Terapii Poznawczo-behawioralnej, szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Studium integracyjnej terapii osób po traumie. Jestem praktykiem Brainspotting – metody terapii neuro-doświadczeniowej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz studiach podyplomowych.

Specjalizuję się w pracy z dorosłymi. W kontakcie z drugą osobą ważna jest dla mnie empatia i otwartość na drugiego człowieka. Wierzę, że doświadczenie kryzysu psychicznego może stanowić początek rozwoju i zmiany życiowej.

Prowadzę terapię indywidualną oraz terapię par – ukończyłam studia podyplomowe Terapia małżeńska i par, Studium Terapii Par w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii, Studium Terapii Par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oraz liczne szkolenia z tematyki pracy z parami m.in. w Centrum Terapii Lew-Starowicz.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PSTTSR.

Prywatnie jestem żoną i mamą dorosłego syna. W wolnym czasie czytam książki i oglądam filmy. Uwielbiam kawę i crossfit. Poza tym, podróżuję i chodzę na koncerty. 

Więcej o mnie oraz o tym jak pracuję znajdziesz na mojej stronie www.katarzynapiwowar.pl

Katarzyna Długosz

PSYCHOLOG DZIECI I MŁODZIEŻY
Godziny pracy:

Poniedziałek 13:00 - 18:00
Czwartek 15:00 - 17:00
Piątek (co dwa tygodnie) 15:00 - 19:00

Katarzyna Długosz - ZnanyLekarz.pl

Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii o specjalizacji Psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych w zakresie pedagogiki i spektrum autyzmu. Ukończyłam I stopień szkolenia w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jestem również absolwentką Studium Pracy z Nastolatkiem i praktykiem metody Kids Skills-„Dam radę” oraz „Jestem z Ciebie dumny”. Uczestniczyłam również w szeregu szkoleń dla psychologów dzieci i młodzieży, głównie w podejściu bliskościowym.  Stale podnoszę swoje kwalifikacje, poszerzając swoją wiedzę i kompetencje. Regularnie korzystam z superwizji.

Swoją pracą wspieram dzieci, młodzież oraz młodych dorosłych. W swojej działalności kieruję się założeniami rodzicielstwa bliskości oraz porozumieniem bez przemocy łącząc elementy różnych nurtów psychologicznych. Jestem przekonana, że bliska, pełna otwartości i akceptacji relacja między ludźmi jest kluczowa dla rozwoju i dokonywania zmian.

Moja praca oparta jest na dialogu i poszukiwaniu, a nie podawaniu gotowych rozwiązań. Dużą uwagę skupiam na potrzebach dzieci, młodzieży i rodziców. Jestem nastawiona na współpracę z opiekunami, ponieważ wierzę, że poprzez wspieranie dorosłych pomagam także ich dzieciom.

Jestem mamą dwóch chłopców, którzy każdego dnia skłaniają mnie do praktykowania mojej wiedzy. Czas wolny uwielbiam spędzać aktywnie – podróże małe i duże to chwile, kiedy uzupełniam swój kubeczek zasobów. Interesuję się literaturą, a dla relaksu oglądam seriale kryminalne.

Anna Wójciuk

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA UZALEŻNIEŃ
Godziny pracy:

Poniedziałek - 18:00 - 21:00
Środa 8:00-10:00, 20:00-21:00
Czwartek 8:00-10:00, 20:00-21:00
Sobota 9:00 - 15:00

Anna Wójciuk - ZnanyLekarz.pl
Jestem magistrem psychologii, specjalistą psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji. Ukończyłam studia podyplomowe z mediacji i studium pedagogiczne. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, w ostatnim czasie szczególnie z zakresu dialogu motywującego, logoterapii i terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach. Biorę udział w warsztatach i konferencjach z psychologii i resocjalizacji.  
 
Pracuję z osobami uzależnionymi od różnych środków, osobami doświadczającymi kryzysów i trudności osobistych. Udzielam wsparcia psychologicznego osobom w rozwoju osobistym, motywowaniu do zmiany i poszukiwaniu sensu życia.
 

W pracy ważna jest dla mnie akceptacja, zrozumienie i dawanie przestrzeni dla klientów. Pracuję nad dostrzeganiem i rozwijaniem zasobów. Niektórzy mówią o mnie „racjonalna optymistka”, bo widzę w prawie każdej sytuacji pozytywne elementy. 

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PSTTSR.
 
Staram się wprowadzać w swoje życie zasadę „life – work balance”. W czasie wolnym dbam o siebie i relacje z najbliższymi. Lubię taniec, ruch, kino, spacery i nasze polskie góry, w szczególności Bieszczady.

Nikola Wrzoskiewicz

PSYCHOLOG, PSYCHOONKOLOG, PSYCHOTERAPEUTA UZALEŻNIEŃ
Godziny pracy:

Wtorek 14:30 - 20:30

Środa 15:30 - 20:30

Jestem magistrem psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu psychoonkologii z akredytacją Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego na KUL. Jestem także specjalistą psychoterapii uzależnień. Należę do Stowarzyszenia MONAR. Regularnie uczestniczę w kursach doszkalających.

Posiadam doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi i ich bliskimi, osobami doświadczającymi kryzysów życia codziennego związanymi z pracą, rodziną oraz osobami doświadczającymi traumy. W mojej pracy kluczowe jest indywidualne podejście do każdego klienta. Staram się odpowiednio dobrać metody i sposoby pracy terapeutycznej do potrzeb. 

Mocno koncentruję się na potrzebach klienta, jednocześnie dbając o jego autonomię i poczucie bezpieczeństwa. Pracuję w duchu dialogu motywującego, zwracając uwagę na zasoby klienta. Bliskie jest mi podejście poznawczo – behawioralne i terapia krótkoterminowa. 

Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu. Uwielbiam podróżować i zwiedzać, kocham zwierzęta.
 
Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 15 roku życia. 

Psychologiczna Przystań

- CENTRUM TERAPII I ROZWOJU -

Znajdziecie nas na ul. Nowy Rynek 27 w Zamościu.

GALERIA

Poczekalnia
Gabinet 1
Gabinet 2