O
j

Nasz zespół

Nasze psycholożki pracują w oparciu o założenia terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Metody pracy dostosowujemy do potrzeb Klienta. Korzystamy między innymi z technik poznawczo-behawioralnych, dialogu motywującego, logoterapii, nurtu humanistycznego i systemowego.

Jeśli chcesz umówić się na konsultację w gabinecie - zadzwoń tel. 508 243 579

Jeśli chcesz zarezerwować sesję online – przejdź tutaj.

Psycholog seksuolog Katarzyna Piwowar
Katarzyna Piwowar

PSYCHOLOG, SEKSUOLOG, PSYCHOTRAUMATOLOG, TERAPEUTA PAR

Anna Wójciuk

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA UZALEŻNIEŃ

Nikola Wrzoskiewicz

PSYCHOLOG, PSYCHOONKOLOG, psychoTERAPEUTA UZALEŻNIEŃ

Renata Gaczoł

HIPNOTERAPEUTA, DŹWIĘKOTERAPEUTA, PRAKTYK ACCESS BARS

Psycholog seksuolog Katarzyna Piwowar

Katarzyna Piwowar

PSYCHOLOG, PSYCHOTRAUMATOLOG, SEKSUOLOG, TERAPEUTA PAR
Godziny pracy:

Poniedziałek 14:00 - 20:00
Wtorek 14:00 - 20:00
Środa 14:00 - 20:00
Czwartek 14:00 - 20:00
Piątek 8:00 - 14:00

Katarzyna Piwowar - ZnanyLekarz.pl

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie na kierunku Psychologia kliniczna i zdrowia. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku Seksuologia oraz Psychotraumatologia. Pracuję w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Ukończyłam również Studium Terapii Poznawczo-behawioralnej, szkolenie z Racjonalnej Terapii Zachowania oraz Studium integracyjnej terapii osób po traumie. Jestem praktykiem Brainspotting – metody terapii neuro-doświadczeniowej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz studiach podyplomowych.

Specjalizuję się w pracy z dorosłymi. W kontakcie z drugą osobą ważna jest dla mnie empatia i otwartość na drugiego człowieka. Wierzę, że doświadczenie kryzysu psychicznego może stanowić początek rozwoju i zmiany życiowej.

Prowadzę terapię indywidualną oraz terapię par – ukończyłam studia podyplomowe Terapia małżeńska i par, Studium Terapii Par w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii, Studium Terapii Par w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii oraz liczne szkolenia z tematyki pracy z parami m.in. w Centrum Terapii Lew-Starowicz.

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PSTTSR.

Prywatnie jestem żoną i mamą dorosłego syna. W wolnym czasie czytam książki i oglądam filmy. Uwielbiam kawę i crossfit. Poza tym, podróżuję i chodzę na koncerty. 

Więcej o mnie oraz o tym jak pracuję znajdziesz na mojej stronie www.katarzynapiwowar.pl

Katarzyna Długosz

PSYCHOLOG
Godziny pracy:

Poniedziałek 15:00 - 18:00
Czwartek 15:00-17:00
Piątek (co dwa tygodnie) 15:00 - 19:00

Katarzyna Długosz - ZnanyLekarz.pl

Ukończyłam studia magisterskie z Psychologii o specjalizacji Psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna. Jestem również absolwentką studiów podyplomowych w zakresie pedagogiki i spektrum autyzmu. Ukończyłam I stopień szkolenia w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, poszerzając swoją wiedzę i kompetencje.

Swoją pracą wspieram dzieci, młodzież oraz dorosłych. W pracy kieruję się założeniami rodzicielstwa bliskości oraz porozumieniem bez przemocy. Jestem przekonana, że bliska, pełna otwartości i akceptacji relacja między ludźmi jest kluczowa dla rozwoju i dokonywania zmian.

Moja praca oparta jest na dialogu i poszukiwaniu, a nie podawaniu gotowych rozwiązań. Dużą uwagę skupiam na potrzebach dzieci, młodzieży i rodziców. Jestem nastawiona na współpracę z opiekunami, ponieważ wierzę, że poprzez wspieranie dorosłych pomagam także ich dzieciom.

Jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców, którzy każdego dnia skłaniają mnie do praktykowania mojej wiedzy. Czas wolny uwielbiam spędzać aktywnie – podróże małe i duże to chwile, kiedy uzupełniam swój kubeczek zasobów. Interesuję się literaturą, a dla relaksu oglądam seriale kryminalne.

Anna Wójciuk

PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA UZALEŻNIEŃ
Godziny pracy:

Środa 8:00 - 10:00 oraz
20:00 - 21:00
Czwartek 8:00 - 10:00 oraz
20:00 - 21:00
Sobota 9:00 - 15:00

Jestem magistrem psychologii, specjalistą psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji. Ukończyłam studia podyplomowe z mediacji i studium pedagogiczne. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, w ostatnim czasie szczególnie z zakresu dialogu motywującego, logoterapii i terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach. Biorę udział w warsztatach i konferencjach z psychologii i resocjalizacji.  
 
Pracuję z osobami uzależnionymi od różnych środków, osobami doświadczającymi kryzysów i trudności osobistych. Udzielam wsparcia psychologicznego osobom w rozwoju osobistym, motywowaniu do zmiany i poszukiwaniu sensu życia.
 

W pracy ważna jest dla mnie akceptacja, zrozumienie i dawanie przestrzeni dla klientów. Pracuję nad dostrzeganiem i rozwijaniem zasobów. Niektórzy mówią o mnie „racjonalna optymistka”, bo widzę w prawie każdej sytuacji pozytywne elementy. 

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów PSTTSR.
 
Staram się wprowadzać w swoje życie zasadę „life – work balance”. W czasie wolnym dbam o siebie i relacje z najbliższymi. Lubię taniec, ruch, kino, spacery i nasze polskie góry, w szczególności Bieszczady.

Nikola Wrzoskiewicz

PSYCHOLOG, PSYCHOONKOLOG, PSYCHOTERAPEUTA UZALEŻNIEŃ
Godziny pracy:

Wtorek 15:30 - 20:30

Środa 15:30 - 20:30

Jestem magistrem psychologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyłam także studia podyplomowe z zakresu psychoonkologii z akredytacją Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego na KUL. Jestem także specjalistą psychoterapii uzależnień. Należę do Stowarzyszenia MONAR. Regularnie uczestniczę w kursach doszkalających.

Posiadam doświadczenie w pracy z osobami uzależnionymi i ich bliskimi, osobami doświadczającymi kryzysów życia codziennego związanymi z pracą, rodziną oraz osobami doświadczającymi traumy. W mojej pracy kluczowe jest indywidualne podejście do każdego klienta. Staram się odpowiednio dobrać metody i sposoby pracy terapeutycznej do potrzeb. 

Mocno koncentruję się na potrzebach klienta, jednocześnie dbając o jego autonomię i poczucie bezpieczeństwa. Pracuję w duchu dialogu motywującego, zwracając uwagę na zasoby klienta. Bliskie jest mi podejście poznawczo – behawioralne i terapia krótkoterminowa. 

Lubię spędzać czas na świeżym powietrzu. Uwielbiam podróżować i zwiedzać, kocham zwierzęta.
 
Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą od 15 roku życia. 

Renata Gaczoł

HIPNOTERAPEUTA, DŹWIĘKOTERAPEUTA, PRAKTYK ACCESS BARS
Godziny pracy:

Środa 16:00 - 20:00

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką w OMNI Hypnosis Training Center. Jestem członkiem międzynarodowego stowarzyszenia hipnoterapeutów National Guild of Hypnotist. Pracuję techniką R2C (Regresion to cause). Jest to szybka i bardzo skuteczna technika, dzięki której w krótkim czasie można pozbyć się problemów natury emocjonalnej (niskie poczucie wartości, traumy, negatywne przekonania, trudności w relacjach, napady złości, różnego rodzaju lęki czy depresja), a także problemów natury psychofizycznej (alergie i inne choroby autoimmunologiczne). Hipnoza doskonale radzi sobie także z negatywnymi nawykami i nałogami (alkoholizm, palenie papierosów) poprzez dotarcie do przyczyny i jej zneutralizowanie. To sprawia, że efekty są widoczne w bardzo krótkim czasie, często już po pierwszej sesji.

Fascynuje mnie także dźwięk instrumentów naturalnych i ich holistyczny wpływ na organizm człowieka.  Jestem certyfikowanym dźwiękoterapeutką i pracuję z instrumentami terapeutycznymi takimi jak: misy tybetańskie, misy kryształowe, kamertony, gongi i dzwonki wietrzne. Prowadzę indywidualne masaże dźwiękiem, jak i grupowe sesje relaksacyjne. 

Ponadto jestem terapeutką Access Bars – głębokiej terapii manualnej, skupiającej się na pracy w obszarze głowy, oraz praktykiem Reiki I i II stopnia. 

W swojej praktyce łączę różne techniki, by holistycznie wpływać na zdrowie i samopoczucie klienta.

Prywatnie kocham górskie wędrówki i spacery w naturze. Lubię poznawać nowe miejsca i podróżować. Ciągle wychodzę ze swojej strefy komfortu i poszerzam swoją wiedzę

Psychologiczna Przystań

- CENTRUM TERAPII I ROZWOJU -

Znajdziecie nas na ul. Nowy Rynek 27 w Zamościu.

GALERIA

Poczekalnia
Gabinet 1
Gabinet 2